Tisztelt Látogató!

Örömmel üdvözlöm Önt iskolánk honlapján.

Köszönöm, hogy érdeklődésével megtisztel bennünket!
Iskolánk a Nyugat-Dunántúl egyik vezető agrár-szakképző központja, több mint 50 éves múltra tekint vissza. Az utóbbi néhány évben az iskolánk neve sokszor változott, 2008-tól a Dunántúli Agrár-Szakképző Központ tagintézményeként szervezeti formánk is módosult. Alapelveinkben azonban nem történt változás: a hagyományaink megőrzését éppoly fontosnak érezzük, mint az újdonságra való nyitottságot, a 21. század igényeinek megfelelő színvonalas oktató-nevelő munkát. Célunk, hogy az iskolánkból kikerülő fiatal szakemberek megfeleljenek a munkaerő-piac kihívásainak, alkalmasak legyenek a modern technológiák elsajátítására, a későbbiekben pedig az igényeknek megfelelő átképzésre, újabb szakma megszerzésére. Büszkék vagyunk arra, hogy tanulóink rendszeresen vesznek részt országos szakmai versenyeken, ahol kiváló eredményeket érnek el. Az iskolánk oktatás területén elért eredményét országosan is elismerik, kiemelkedő munkánkat az agrár szakoktatás legrangosabb kitüntetésével, a Nagyváthy-díjjal minősítette a Földművelési és Vidékfejlesztési Minisztérium.
Bízom benne, hogy honlapunkon megtalál minden fontos információt iskolánk életéről, képzési kínálatunkról. Amennyiben az olvasottakon kívül bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal iskolánk bármelyik elérhetőségén.
Jó böngészést kívánok!

Hollósi Éva